PRACA W EVANLITE

Stanowisko: Wheelbuilder

Miejsce pracy: Ruda Śląska

4000 - 5000 pln / netto

pn-pt: 10:00-18:00

OPIS STANOWISKA

- Budowa kół karbonowych i aluminiowych

- Kontrola jakości

- Serwis kół Evanlite

- Wkład w rozwój techniczny marki

- Współpraca z magazynem

WYMAGANIA

- min. 3 letnie doświadczenie w serwisie rowerowym

- Umiejętność budowy kół (zaplatanie, centrowanie)

- Znajomość branży rowerowej

- Radzenie sobie ze stresem, samodzielność

- Wysokie poczucie odpowiedzialności

OFERUJEMY

- Umowę o pracę

- Kurs doszkalający w budowie kół (chcemy pracować z najlepszymi)

- Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole

- Możliwość rozwoju i wpływ na przyszłość marki (szukamy ambitnych)

Osoby zainteresowane pracą w Evanlite prosimy o przesyłanie CV na adres: info@evanlite.com. Skontaktujemy się w celu umówienia na rozmowę.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Shopping cart

0

No products in the cart.

EVANLITE®‎