PRACA

AKTUALNE OFERTY PRACY

Szukamy do naszego zespołu ludzi ambitnych, chcących mieć wpływ na rozwój marki Evanlite pod względem technicznym jak i wizerunkowym. Jeżeli chcesz mieć możliwość pracy w przyjaznym środowisku o godnych zarobkach, to zapraszamy do kontaktu.

CV prosimy kierować na info@evanlite.com
Skontaktujemy się celem umówienia na rozmowę

1. Wheelbuilder - budowa kół

  • Miejsce pracy: Ruda Śląska
  • Rodzaj: Umowa o pracę
  • Pełen etat: 8 godzin, pn-pt
  • Zarobki: PLN 5000 - 7000 brutto
    (w zależności od kwalifikacji)
Zakres obowiązków i wymiar czasowy
  • 80% Budowa nowych kół rowerowych
  • 10% Realizacja serwisów gwarancyjnych
  • 10% Obsługa Klienta
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku mechanik rowerowy
  • Wiedza na temat stosowanej technologii i procesu ręcznej budowy kół
  • Chęć szkolenia się i rozwoju w firmie
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Doszkolenie w celu uzyskania umiejętności i wiedzy potrzebnej do pracy w najwyższych standardach
  • Możliwość premii
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Zniżki na produkty firmowe

Skontaktujemy się celem umówienia na rozmowę rekrutacyjną.

Prosimy o umieszczenie w dokumencie rekrutacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Shopping cart

0

No products in the cart.

EVANLITE®‎